Rejsy na Bornholm

Wyspa Bornholm to wyjątkowe miejsce na Bałtyku. Nazywana Majorką Północy stanowi dużą atrakcję turystyczną, a dzięki obfitującym w rybę łowiskom od lat stanowi miejsce stałych wypraw wędkarskich.

Naszym celem są tylko łowiska na których nie ma ograniczeń połowowych. Każdy wędkarz może złapać tyle ryb ile chce i wszystkie zabrać do domu!

Kołobrzeg jest świetnie usytuowany, gdyż rejs na najbliższe łowiska Bornholmu trwa zaledwie 8/9 godzin.

Z portu w Kołobrzegu wypływamy ok. godz. 23.00. Na miejscu meldujemy się ok. 7ej rano. Pierwszego dnia wędkowanie trwa ok. 11-12 godzin, na koniec schodzimy do jednego z portów na wyspie. Wszystkie złapane podczas rejsu ryby są filetowane na statku i umieszczane w zamrażalniku.

W porcie istnieje możliwość skorzystania z pełnego węzła sanitarnego. Czas wolny można spędzić na jednostce lub w którejś z pobliskich knajpek czy restauracji.

Następnego dnia wędkujemy znowu ok. 11-12 godzin. Zazwyczaj od godz. 6.00/7.00ej do godziny 17.00/18.00.

Ostatniego dnia wypływamy wcześniej ok. godz. 5.00ej. Na łowisko przypływamy ok. godz. 7ej. Łowimy 5 godzin i ruszamy w trasę powrotną do Kołobrzegu. Do portu zawijamy ok. godz. 17ej/18ej.

Nasza oferta rejsów na Bornholm obejmuje zarówno standardowe rejsy 2 dniowe i 3 dniowe, ale możemy również zorganizować rejs dowolnej długości 4, 5 i więcej dni.

Zapraszamy do kontaktu!